Ako pomôcť doma dieťaťu s dysgrafiou?

Kniha tipov a rád pre rodičov detí s dysgrafiou

cena 7€

pre rodičov detí s dysgrafiou od 6 - 10 rokov

21 strán o tom, ako postupovať pri náprave dysgrafie doma.

V knihe sa dočítate:

  • ako si nastaviť ciele, čo chceme dosiahnúť,

  • ako vytvoriť pozitívne prostredie,

  • predstavenie pomôcok na nápravu dysgrafie,

  • konkrétne tipy na nácvik písania,

  • uvoľňovacie cvičenia a námety na aktivity rozvíjajúce grafomotoriku,

  • ukážka Ako pomôcť dieťatu s dysgrafiou doma

o knihe povedali

"Mňa tento materiál veľmi prekvapil. Zároveň som s ním veľmi spokojná. Ešte som sa k takému niečomu podobnému nedostala. Ja sa z neho veľmi vytešujem a Vám veľmi pekne ďakujem. Aspoň môžeme so synom trénovať." Táňa, matka 9 ročného Kristiána

"Som mamou prváčky, ktorá má pravidelne v písanke červené more opráv. Knižka ma utvrdila v tom, čo cítim: Tlak na dieťa, aby písalo úlohy a pracovné listy, ktoré sú zamerané predovšetkým na dril krasopisu, ho môže parádne znechucovať. A to predsa nechceme. Dieťaťu najviac pomôžeme, ak ten tlak (zo školy alebo náš vlastný) ustrážime a budeme ho k písaniu smerovať hrou zameranou na to, čo dieťa najviac baví. Umožníme mu pocítiť zmysel písania, dáme mu vnútornú motiváciu, prečo chce písať. Pomohli mi nápady na cvičenia správneho úchopu a uvoľňovanie ruky preťaženej z písania. Tiež to beriem ako výzvu naučiť dcérku, aby si všímala, kedy ju rúčka prestáva poslúchať a čo v takej chvíli môže pre uvoľnenie napätia spraviť. Knižku odporúčam nielen rodičom dysgrafikov, ale všetkým prváckym rodičom, aby písanie a domáce úlohy neboli ich nočnou morou ani nočnou morou prváčika."
Julia, mama prváčky s červeným morom

Ak máte záujem o pdf knihu, pošlite mi kontaktný e-mail. Do správy napíšte heslo "Ako pomôcť dieťaťu s dysgrafiou"

* Meno, priezvisko a adresa slúžia len na vystavenie faktúry. Správnym vyplnením údajov urýchlite získanie pdf-knihy. Informovanie o narábaní s osobnými údajmi.

Mgr. Soňa Pekarovičová

0904 373 316