Joga pre deti s ADHD
Workshop pre rodičov detí s ADHD o tom, ako zmierneniť príznaky ADHD za pomoci cvičenia jógy. Workshop je spojený s tréningom konkrétnych pozícií.

foto by Alexas_Fotos

Budeme sa rozprávať o vplyve jogy na zmiernenie príznakov ADHD. Využijeme stratégie senzorickej integrácie, ktoré ovplyňuju tzv. stav bdelosti centrálnej nervovej sústavy. Optimálny stav bdelosti slúži na to, aby deti dokázali prijímať nové informácie napr.: pri písaní domácich úloh, pri domácich logopedických a iných cvičeniach. Opíšeme si ako môžete prvky jógy zaradiť do denných aktivít a tak pomôcť deťom účinne zrelaxovať a upokojiť ich. Súčasťou workshopu bude tréning vybraných pozícii. Jogová inštruktorka dohliadne na správne cvičenie pozícii.

Prídite pohodlne oblečení alebo si prineste oblečenie na cvičenie jógy a jogamatku/karimatku. Jogové cvičenia sú zakomponované počas celého workshopu.

Dĺžka prednášky: 4 hod

Počet osôb: min 8 ľudí

Cena: 25€ pri skorej registrácii/ 30€ pri neskorej registrácii

Workshopom vás budú sprevádzať

Soňa Pekarovičová

Som špeciálna pedagogička, autorka konceptu CentrumDys. Mojou pracovnou láskou je starostlivosť o deti s ADHD/ADD.  Momentálne navštevujem kurz senzorickej integrácie, ktorá ponúka úžasné možnosti v pomoci deťom s ADHD/ADD. O ne sa s vami na tomto workshope rada podelím.

Aktuálne prebieha zápis na workshop

v sobotu 24.6 v čase od 9:00 do 13:00

vo Fitnesscentre Raj v Novom Meste nad Váhom (Námestie čsl armády 76, na 1. poschodí, nad textilhouse - vchod z dvora)

Skorá registrácia do 19.6 v cene 25 €

Registrácia

Povyplnení registrácie Vás budeme kontaktovať.