Moje dieťa má varovné signály ADHD/ADD. Čo s tým?
Interaktívna prednáška pre rodičov, ktorých deti vykazujú varovné signály ADHD/ADD a oni by chceli začať reagovať na ich potreby . Vhodné pre rodičov detí od 3 rokov do nástupu do školy.

Varovné signály na ADHD/ADD vznikli s cieľom, aby rodičia začali skôr reagovať na potreby detí, ktoré vykazujú zvýšené riziko vzniku ADHD/ADD. Ich cieľom je uspôsobiť výchovu tak, aby rešpektovala výchovné výzvy, ktorým čelia. Zároveň ponúkajú možnosti podporovať vývin detí tak, aby ich čo najlepšie pripravili na nástup školy.

Prečítajte si viac o varovných signáloch

Na prednáške si predstavíme varovné signály ADHD/ADD a budeme sa učiť ako na ne reagovať. Predstavíme si výchovné stratégie, ktoré reagujú na potreby detí s ADHD/ADD. Predstavíme si programy, ktoré rovíjajú kognitívne funkcie detí s varovnými signálmi ADHD/ADD a slúžia na prípravu dieťaťa na školu. Súčasťou je aj predstavenie cvičení na rozvoj pozornosti.

Prezrite si časté otázky, ktoré sa s varovnými signálmi spájajú?


Dĺžka prednášky: 4 hod

Počet osôb: min. 7 - max. 10

Cena: 15€/ osoba

Prednášky a workshopy realizujem najmä v okresoch Trenčín a Piešťany. V prípade záujmu mimo týchto okresov je potrebné dohodnúť viacej detailov.