A čo o mojej práci hovoria rodičia a deti?

Moja, naša, Sonička, ja Vám prajem v novom roku vsetko dobré, prajem zdravie... a hoci si z celeho srdca prajem, aby deti nepotrebovali nikoho zo špeciálnych "lektorov", tak ak by predsa bolo nevyhnutné niekoho nájsť, aby našli Vás..... Ste svetlo.... Ďakujem...

Natália, stimulačný program

Mňa oslovilo najmä pomenovávanie emócií. Naučila som sa to. Moje dcéra schovávala strach za úsmevy. Počas desiatich týždňov počas kurzu sa dcéra zmenila. Tak spoločensky dospela. Je to iné dieťa. Nereaguje tak prchko a agresívne, ale dokáže mi kľudne povedať, čo chce.

Mária, kurz filiálnej terapie

Môjho syna je ťažké zaujať. Páči sa mi, že ku kurzu je aj manuál a hmatové karty. Vďaka aktivitám možno karty využiť rôznymi spôsobmi. Je to dobrá alternatíva k pracovným listom, ktoré ho nudia. A môžem to využiť i pri mladšom.

Zuzana Mama predškoláka a čoskoro-škôlkara, videokurz Učte sa doma s väčšou ľahkosťou

Veľmi sa mi páčia Vaše videá. Získala som dôležitú časť skladačky a rozhodla som sa riešiť naše ťažkosti inak. Ďakujem.

Svetlana. Mama predškoláka, videokurz Učte sa doma s väčšou ľahkosťou

Doporučujem konzultáciu, ak ste si nie istí správaním svojich detí alebo aj svojim. To, ako sa Soňa vie pozrieť na situáciu a správanie dieťaťa, mi otvorilo úplne nový pohľad na život.

Lenka, poradenstvo

Venujem sa dcérke podľa Vašich odporúčaní. Chvíľky, kedy sme s dcérkou samé, sú častejšie. Vďaka nim akoby začala kvitnúť. Ten čas je naozaj ako živá voda. Krízy, ktoré boli ešte tak pred 3 týždňami, už nie sú. Veľmi pekne ďakujem za pomoc. Teraz sa na to celé obdobie pozerám inak.

Adela, poradenstvo

Absolvovali sme senzorický profil a boli to veľmi dobre investované peniaze a čas. Som vďačná, že konečne rozumiem svojmu dieťaťu a necítim frustráciu. Pre môjho Šimona to bol skvele strávený čas a vždy sa tešil na stretnutia.

Jana, senzorický profil

Senzorický profil mi dal odpovede na otázky v čase, keď nás mnoho odborníkov odmietlo, pretože je syn ešte malý. Neváhala som a ostali sme u pani Pekarovičovej, pod ktorej vedením syn robí pokroky. Ďakujem.

Zuzana, senzorický profil

Po našich rozhovoroch sa cítim slobodnejšie. Som vďačná, že nemusím vymýšľať žiadne nové veci. Myslím, že by som nedokázala byť tvorivá, pretože som vyčerpaná z neustálych konfliktov. Teším na ďalší rozhovor.

Vladimíra, poradenstvo