Vzdelávanie rodičov

Poskladajte dohromady všetky kúsky vašeho rodičovstva a nájdite si svoj výchovný štýl.

SPOZNAJTE KONKRÉTNE TIPY

Spoznajte to najlepšie zo mňa. Získajte výber overených zručností a stratégií, ktoré pomohli už stovkám rodičov.

 

NAUČTE SA, AKO SA TO DÁ

Prídite sa naučiť konkrétne techniky na zvládnutie denno-denných situácií. Spoznajte nástroje, ktoré viete jednoducho využiť doma.

ZLEPŠITE VZŤAHY DOMA

Vďaka naučenému dokážete zlepšiť atmosféru doma. Zmeňte sa, aby ste mohli zlepšiť vzájomné vzťahy doma.

Vyberte si svoj kurz z trvalej ponuky

Kurz filiálnej terapie

Kurz zameraný na posilnenie vzťahu a vzťahovej väzby. Ideálny, ak chcete doma menej kričať a byť podporujúcimi. Okrem rodičovských zručností sa rodičia učia využívať terapeutický potenciál hry. Vhodné pre rodičov detí od 3 do 9 rokov.

Videokurz

Učte sa doma s väčšou radosť. Videokurz pre rodičov detí s poruchou pozornosti a učenia sa. Vhodný pre rodičov predškolákov a prváčikov. V 10 lekciách sa môžete naučiť senzorické stratégie na učenia sa doma a učiť sa doma efektívnejšie.

Zážitkový kurz Sila hnevu

Víkendový kurz, kde sa naučíte využívať rodičovské stratégie. Pomocou vlastného zážitku odkryjete svoje emócie, ktoré sú často kľúčom  pochopeniu vlastných reakcií na správanie dieťaťa. Vhodný pre rodičov detí vo veku 3 až 9 rokov.

Slovami rodičov

Kurz môžem odporučiť na 1 000 000 percent. Soňa je úžasná. Má riešenie na každú situáciu. Vďaka tomuto kurzu som získala širší pohľad na moje deti, ale aj som sa naučila veľa o sebe. Ďakujem.

Lucia, mama 2 detí, kurz Filiálnej terapie

Kurz nebol len o mojich deťoch, ale aj o mne samotnej. Posunul moje hranice v porozumení. Boli chvíle, kedy som počas kurzu siahla na dno rôznych emócií. Často mi bol podaný impulz ako veci riešiť. Veľké ďakujem Soni a Táni.

Peťa, Zážitkový kurz

Po kurze krízové situácie so synom s prehľadom zvládam. Viem ako budem postupovať a rýchlo si ujasním, čo je dôležité. Moje sebavedomie matky stúplo, Sama pred sebou som na seba hrdá 🙂 Pre mňa ste najlepší kurz rodičovstva, ak to tak môžem napísať, ktorý som absolvovala.

Katka, zážitkový kurz